Російські війська на Донбасі

Нещодавно у мережі оприлюднили нові докази наявності «іхтамнетов» на Донбасі. Так, офіцер ЗСУ Анатолій «Штірліц» Штефан на своїй сторінці в Twitter опублікував знімок російського кадрового військового з 15-й ОМСБр Рустама Файзулліна. Останній зробив фото біля БТР-70М в місті Лутугине Луганської області у вересні 2014 року. В грудні 2014 року Файзуллін був нагороджений медаллю » За отвагу».


Варто зазначити, що 19 листопада 2014 року аналітичний відділ ГІ «Права Справа» повідомив, що в Луганську зафіксована присутність бійців 15 окремої мотострілецької бригади миротворчих сил РФ (місце постійної дислокації бригади — с. Рощинський, Самарська обл., в/ч 90600).


«За десять місяців 2014 року бригада пройшла «бойовий» шлях від Криму до Луганська.На кордоні з Україною місцем тимчасової дислокації бригади були Каменський та Октябрський райони Ростовської області. В період з липня по вересень 2014 року бійці ціїє бригади брали участь у бойових діях на Сході України у складі НЗФ «ЛНР» батальону «Витязь», — йшлося у повідомленні аналітичного відділу організації.


18 квітня 2015 року ГІ «Права Справа» повідомила, що в окупований Луганськ зайшли чергові колони, як живої сили, так і техніки росіян. В колонах вторгнення можуть перебувати бійці 15-ої так званої «миротворчої бригади». За інформацією місцевих джерел ГІ «Права Справа», російські військові дислокувалися на території луганського СІЗО, гуртожитків №3, 4 і 5 луганського аграрного університету.

https://ua.112.ua/suspilstvo/v-luhansku-obl-uviishly-blyzko-tysiachi-viiskovykh-z-samarskoi-oblasti-rf-sniehirov-222267.html


Начальник Генштабу ЗСУ генерал-полковник Віктор Муженко підтвердив факт перебування на території України російських військових частин, зокрема 15-ї окремої мотострілкової бригади. «Ми знаємо, що і сьогодні регулярні частини російської армії продовжують перебувати в Україні. Наприклад: 15-а окрема мотострілецька бригада 2-ї армії Центрального військового округу, 8-а окрема мотострілецька бригада, 331-й повітряно-десантний полк з Костроми 98-ї повітряно-десантної дивізії та інші», – розповів начальник

Генштабу.


Втім, перебування на території окупованих районів Луганської області окремих підрозділів 15-ї окремої мотострілецької бригади ЗС РФ не знайшло відображення в інформації ГУР МО України, яку 07 березня 2017 року оприлюднив Український кризовий медіа-центр, незважаючи на підтвердження цієї інформації начальником Генштабу ЗСУ.

https://censor.net.ua/blogs/1104735/chomu_ukranska_rozvdka_quotzabulaquot_pro_motostrltsv_z_samari_v_quotlnrquot?fbclid=IwAR0ftOPRzLqsV03Vu_teiMIJPbY2qX4VR_BTBOyPcayOQLhgbXGcDis7_XQ


Нагадаю, днями аналітичний відділ ГІ «Права Справа» повідомив, що під час вивчення волонтерами профілів соцмереж російських військовослужбовців знайдено фотодоказ, який свідчить про участь окремих підрозділів 76-й ремонтно-відновного батальйону (в/ч 23286, ППД батальйону – Слов’янськ-на-Кубані) у збройній агресії проти України.

https://zik.ua/news/2019/02/10/rosiyski_viyska_na_donbasi_novi_dokazy_dlya_gaagy_1506895?fbclid=IwAR3kfa6jeABLvTRM-0yfTI_hkT-dqEmYZ_-acGk_1xJ-LNxKobr3HKfKRdY


Наразі у Міжнародному суді ООН у Гаазі тривають слухання позову України проти Росії з метою покарання останньої за агресію проти українського народу.

Дмитро Снєгирьов

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

девятнадцать + пять =