Невидимки у власній державі — блогер провів опитування серед ВПО

Цікаве і корисне опитування провів у сбее на сторінці блогер Сергій Іванов, запитавши внутрішньо переміщених осіб про реальну допомогу їм від держви.

Зокрема Іванов спитав: «Кому з вас держава допомогла не лише довідкою біженця і виплатою у розмірі 884 грн. для дітей і непрацюючих і 442 грн. для працюючих? Хтось отримав тимчасове (на строк тимчасової окупації) житло, пільгові ставки по іпотеці або, принаймні, можливість для працевлаштування? Які проблеми внутрішньо переміщених осіб вирішило Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб, створене майже 1,5 роки тому»

«Переселенці» не забарилися із відповідями.

Oro Sano: «Мені і моїм дітям — нічим».

Микола Шабинський: «Для держави ми — просто головний біль, якого вона намагається не помічати. і це їй непогано вдається».

Степова Олена: «Будинок в селі купили самостійно, за допомогою друзів, як друзі допомогли з речами , їжею, насінням, меблями на период адаптації. роботи-зась. переселенцям пропонують роботу на гірших умовах. за допомогою друзів-а не держави. Допомогу не отримуємо».

Юлія Іванова: «Выезжали из Луганска самостоятельно. Жилье каждый раз искали тоже самостоятельно, благодаря небезразличным людям, которых оказалось намного больше, чем кажется. Работу нашла тоже сама. А вот сейчас уволилась и пытаюсь стать на…»

Олена Ігнатенко: «Мой сын в том году бесплатно в лагерь съездил. Вот и все»

Луганочка: «Мы не существуем для державы. И держава не существует для нас. Я — невидимка в родной стране!!! Если разобраться — меня нет в этой стране!!! З1 июля исполнилось три года моего вынужденного бомжевания!!! За это время получил лишь дважды по 442 грн».

Сергій Луганський: «Моя семья не получила НИЧЕГО».

Світлана Ткаченко: «3 года в ожидании реальной помощи по жилью или ипотеке!»

Олена Бондаренко: «Не получаю даже 442 грн, не положено, и на дочь 884 грн не получаю почти год, хоть и оформила. Бесконечно отпрашиваться с работы и выяснять нет возможности».

Віталій Болгаров: «НИЧЕГО… Если кто-то и помогал то…  это совершенно посторонние люди… От государства… как ВПЛ… моя семья имеет только сказки Туки.  Ну да прорвемся…. только вот прорывалочка все дальше и чаще ломается… и все опять с нуля… Кто более имения во власть вылез те и живут… Остальные кто как может…. Вот и вся история…»

Наталія Бутова: «довідка+ виплати, які треба вибігати, так це ще до міністерства було…»

Вадим Код «Никакой помощи. Всё сам. И для хозяек сьёмных квартир ты — подозрительная личность. Зато препятствий больше. Чем другому, «нормальному» украинцу».

 

Нагадаємо, що за данними звіту Норвезької ради з питань біженців (NRC) та Моніторингового центру щодо внутрішньо переміщених осіб (IDMC) Україна стала четвертою в світі за кількістю внутрішніх переселенців

NEWS.lugansk.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

два × два =