Насалик пообіцяв розрахуватись із шахтарями Луганщини 2 серпня

Завершилась зустріч міністра енергетики і вугільної промисловості Ігоря Насалика з представниками «Лисичанськвугілля» та депутатами від Луганщини

Народний депутат України Сергій Шахов в коментарі NEWS.lugansk.ua повідомив: «На сьогодні 30 людей сидять в шахті і не виходять. Тільки-но була проведена нарада і міністр підписав документ згідно з яким зарплатню за поточний місяць шахтарям віддадуть 2 серпня і до 25 серпня (Дня шахтаря) теж розрахуються. На жаль шахтарі в цьому не впевнені. Звичайно про конкретні речі можна буде говорити тоді, коли все вирішиться. Я особисто знаю, що Насалик — людина слова і тому довіряю йому. Тому треба подивитись, що відбудеться 2 серпня».

16 липня у Луганській області на шахті ім. Капустіна ДП «Лисичанськвугілля» 70 шахтарів оголосили страйк через невиплату заробітної плати. За даними очільника Федерації вільних профспілок України, місячний фонд по зарплаті на цій шахті становить 32 млн. грн, а заборгованість становить майже тримісячний фонд (відповідно 96 млн. грн).

 

NEWS.lugansk.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

11 − четыре =