На Донеччині із зоопарку через жорстоке поводження вивезли 11 диких тварин, десятки зникли

З приватного зоопарку Парк покровського періоду у Донецькій області, щодо якого проводиться розслідування про жорстоке поводження з тваринами, до реабілітаційного центру перевели 11 тварин.

Про це Громадському розповів власник приватного зоопарку та реабілітаційного центру для великих хижаків Happy Zoo, у який забрали частину тварин, Олександр Пилишенко.

За його словами, тварин забрали на невизначений час через скарги на умови утримання. У центрі вони отримують медичне обслуговування, їжу та тепле житло. Чи будуть повернуті тварини власнику, чи їх передадуть у «кращі місця», поки невідомо.

«Ведмеді, найімовірніше, переїдуть до державного реабілітаційного центру Синевир, леви, якщо виникне можливість перевезення, то поїдуть за кордон, до ПАР, це практично батьківщина цих істот», — розповів Пилишенко.

У Державній екологічній інспекції повідомили, що 25 січня у зоопарку було проведено позапланову перевірку. Під час огляду інспектори виявили лева та п’ятеро ведмедів. Лев, за висновками ветеринарів, знаходиться у виснажливому стані. Троє ведмедів перебувають у стані зимової сплячки, двоє — активні.

Інших диких тварин у зоопарку не виявлено. Зоозахисниця Дар’я Корх повідомила, що зникли близько 45 птахів, хутрових звірів, віслючки. Власник звіринця Ігорь Падалко пояснив, що усіх диких тварин він або продав, або подарував. Надати підтверджуючі документи — відмовився.

Власник також відмовився добровільно передати ведмедів на тимчасове утримання до національного природного парку Синевир. Лева передали на тимчасове утримання до Реабілітаційного центру для великих хижих тварин у м. Василівка Запорізької області.

За результатами перевірки інспектори заявили до поліції про зникнення диких тварин та жорстоке поводження.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

20 + семнадцать =