Д.Снєгирьов закликає депутатів луганської облради затвердити надбавки до пенсій ветеранам ОУН-УПА

Д. Снєгирьов, співголова ГІ » Права Справа»закликає депутатів Луганської обласної ради підтримати рішення своїх тернопільських колег і затвердити надбавки до пенсій 44 ветеранам ОУН-УПА, які проживають на Луганщині.

Після голосування за впровадження надбавок ветеранам ОУН-УПА на Тернопільщині, голова фракції ПР у Тернопільській облраді Ярослава П\’яла пояснила позицію своєї фракції таким чином: «Всі підтримали це рішення одноголосно. Притримуємося принципу: хто пролив краплю крові за Україну – той заслуговує на повагу. А історію залишимо історикам. Якщо немає злочину перед країною – не нам судити цих воїнів. Це вже люди похилого віку. Їх не так багато залишилось».

Дмитро Снєгирьов у свою чергу закликав членів фракції ПР У Луганській облраді ухвалити подібне рішення, якщо їхня партія сповідує одній і ті самі цінності по всій Україні: «Ухваливши подібне рішення, фракція ПР в Луганській облраді, яка складає більшість, продемонструє не лише свою толерантність та повагу до людей похилого віку, але й покаже всій Україні, що ідеологія та політика Партії регіонів орієнтована на об\’єднання нації і є єдиною на теренах всієї держави. Бо не можуть представники однієї політичної сили в одному регіоні ставити політизовані пам\’ятники «жертвам ОУН-УПА», а в іншому – виділяти ветеранам визвольного руху гроші з місцевого бюджету. У разі, якщо таке відбувається, Партію регіонів не можна буде вважати ідеологічною політичною силою, її по праву можна буде назвати ситуативною організацією випадкових людей, які діють в різних умовах по різному, аби тільки примножити голоси виборців».

Д.Снєгирьов : затвердження надбавок до пенсій ветеранам ОУН-УПА з обласного бюджету дасть змогу депутатам переконати мешканців регіону у щирості їхніх намірів щодо покращення умов життя учасників бойових дій не за допомогою порожніх гасел, а завдяки конкретним діям. Згадування про учасників війни напередодні Дня Перемоги і, переважно, в контексті пропагування ворожнечі між Сходом та Заходом України не є правильним шляхом до побудови демократичної суверенної держави.

ГІ » Права Справа» закликає депутатів зробити перший крок на шляху до єднання країни, в якій шанують старість та пам\’ятають про кожну людину, чия доля була опалена війною.

Д.Снєгирьов закликає депутатів луганської облради затвердити надбавки до пенсій ветеранам ОУН-УПА: 0 комментариев

  • Аватар
    14.10.2012 в 17:41
    Permalink

    Дожили. Повышают пенсию за убиенных учителей .

    Ответ

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

1 × один =