Другий рік область бореться із підтопленням шахти «Золоте» ДП «Первомайськвугілля».

У минулому році Кабінетом Міністрів України з резервного фонду державного бюджету було виділено 131 млн 188 тис. гривень на проведення заходів щодо запобігання техногенної катастрофи у регіоні. Про це повідомив заступник голови Луганської ОДА Юрій Клименко. Та на кінець 2018 року виконавцями проекту було використано лише 82 млн 394 тис. гривень. Решту повернули до державного бюджету.
Щоб врятувати ситуацію, у поточному році отримувачем коштів з резервного фонду, що раніше були повернені держбюджету, виступить Луганська облдержадміністрація. Кінцевим бенефіціаром – ОКП «Регіональне агентство сприяння інвестиціям.

  

Вже на наступному тижні представники Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту мають оцінити рівень надзвичайної ситуації. Це дозволить звернутися до Міністерства економічного розвитку і торгівлі України для отримання коштів з державного резервного фонду.
Слід відзначити, що спеціальна експертна група вже визначила обсяг виконаних на шахті робіт. Після отримання результатів дослідження від ДСНС буде підготовлений пакет документів для підготовки розпорядження КМУ на отримання коштів.
За словами Юрія Клименка, ці та інші важливі питання збереження шахти обговорили вчора на першому засіданні комісії з питань обстеження виконаних робіт за проектом «Здійснення невідкладних заходів, пов’язаних з запобіганням виникненню надзвичайної ситуації техногенного характеру y зв’язку з затопленням шахт Первомайсько-Стаханівського вугледобувного регіону Луганської області ВП «Шахта «Золоте» ДП «Первомайськвугілля»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

девять + 7 =