Дмитро Снєгирьов презентує програму «Автошляхи Галичини»

Кандидат у народні депутати України по 118 виборчому округу Дмитро Снєгирьов презентував свою програму « Автошляхи Галичини».

Основним критерієм цієї програми є здешевлення собівартості дорожнього покриття та збільшення терміну його використання. Над програмою працювали луганські науковці під керівництвом В.Сумського.

В основі цієї програми лежить метод використання сіркобітума. Після перемішування отримана суміш обробляється органічним в\’яжучим.

Як органічне в\’яжуче можна використовувати рідкий бітум або абсолютно новий в науці і на практиці напрямок використання сірковмісних відходів. Суть його полягає в тому, що в змішувач на мінеральний матеріал, попередньо нагрітий до температури 160-180 ° С, вводять подрібнені холодні відходи, що містять важку нафту виробництва нафтопереробного заводу « Галичина». При чому якість отриманих сумішей не поступається асфальтобетонним, а з урахуванням осінніх і зимових перепадів температур, беручи до уваги дощі і мінусові температури, через які асфальт рветься на шматки до глибини основи, ця речовина здатна витримувати будь-які навантаження. При цьому профіль та якість дорожнього покриття повністю зберігаються.

Спосіб приготування таких сумішей полягає в наступному: компоненти суміші поєднуються при температурах, що не перевищують 120 ° С, а після укладання і ущільнення суміші шар конструкції дорожнього покриття термопрофілюється при температурі135-140 ° С. При такій технології значно знижується токсичність, забезпечується досягнення щільного зернового складу і оптимального співвідношення сірки і органічного компонента, що дозволяє без ремонтних робіт експлуатувати дорожнє покриття протягом десяти років.

Термін експлуатації дорожнього покриття навіть на старій основі становить 5 років.

Презентуючи свою програму Д.Снєгирьов підкреслив наступне: «Однією з головних проблем Галичини є відсутність доріг з якісним покриттям. Ця проблема болюча не тільки у моєму окрузі, але й характерна для всієї України. Луганські науковці розробили унікальну технологію, яка дозволяє зменшити собівартість дорожніх робіт втричі , а термін експлуатації збільшити до 10-15 років. Реалізація цієї програми дасть можливість створити додатково 5-7 тисяч робочих місць та зменшити витрати бюджетних коштів на ремонт дорожнього покриття. І перше , і друге для Галичини є дуже важливим в умовах жорсткого економічної кризи, коли галичани змушені шукати роботу за кордоном , а державних грошей вистачає лише на латковий ремонт доріг. Реалізація цієї програми залежить лише від політичної волі керівництва області та міста, бо не секрет , що саме ремонт доріг є однією з непрозорих схем відмивання бюджетних коштів.»

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

14 + 10 =